UWAGA! Dołącz do nowej grupy Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Ogłoszenie wyników konkursu „Ekologia w kulturze” w Gorzowie Wielkopolskim


Zakończyła się edycja konkursu pod nazwą „Ekologia w kulturze”, w którym uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować powiązania między ekologią a różnymi aspektami kultury. Z dumą ogłoszono wyniki rywalizacji, której celem było wzbudzenie zainteresowania ekologicznego w ramach działań kulturalnych. W konkursie wzięli udział uczniowie z różnych kategorii wiekowych, a jury miało niełatwe zadanie, aby wyłonić zwycięzców z licznych zgłoszeń.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: w kategorii uczniów szkół średnich najwyższe uznanie zdobyła Oliwia Hoffmann. W kategorii uczniów szkół podstawowych, w której uczestnicy byli podzieleni na grupy wiekowe, pierwszą nagrodę przyznano Szymonowi Szczepankiewiczowi w grupie IV-VIII oraz Gabrielowi Lenardowi w grupie I-III. Każdy z laureatów wykazał się niezwykłą kreatywnością oraz wiedzą na temat ekologii i kultury.

Organizatorzy konkursu, realizowanego w ramach projektu „EkoKultura. Kultura w harmonii z Naturą”, dziękują wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie. Warto także wspomnieć o wyróżnionych uczestnikach, którzy również zaprezentowali ciekawe prace. Do grona wyróżnionych znaleźli się m.in. Amelia Domarecka, Alicja Karwowska oraz Hanna Cyprych. Konkurs miał na celu nie tylko wyłonienie najlepszych prac, ale także zachęcenie młodych artystów do refleksji nad tematyką ochrony środowiska w kontekście sztuki i kultury.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim


Oceń: Ogłoszenie wyników konkursu „Ekologia w kulturze” w Gorzowie Wielkopolskim

Średnia ocena:4.95 Liczba ocen:21


Zobacz Także